• Krúžky

• Krúžková činnosť  v školskom roku 2020/2021

Aj v školskom roku 2020/2021 bude na Základnej škole Bobot fungovať pre deti a mládež z celého regiónu mnoho záujmových útvarov, kde majú naši žiaci možnosť tráviť svoj voľný čas, rozvíjať svoje záujmy a nadanie a prehlbovať si svoje vedomosti. Má to veľký význam v ďalšom osobnostnom raste detí, ale aj v rámci prevencie kriminality mladistvých. Preto ZŠ Bobot pre vás pripravila prehľad záujmových útvarov - krúžkov, ktoré môžu žiaci našej školy, ale aj ostatné deti z celého regiónu navštevovať už od októbra 2020.

Folklórny krúžok
      bude pod vedením Mgr. Márie Kubričanovej , ktorý bude  zameraný pre deti a mládež, kde sa učiteľ bude venovať inštrumentálnej činnosti žiakov, ľudovým tradíciám a základným prvkom ľudového tanca. Súčasťou krúžku je reprezentácia na obecných a školských akciách.

Turistický krúžok
      Bude pod vedením Ing. Alexandry Brziakovej, ktorý bude  zameraný pre žiakov a okolitú mládež regiónu, ktorí majú záujem spoznávať okolitú prírodu Slovenska. Túry sa budú realizovať piatky od 13:30hodiny. Pokiaľ pôjde o náročnejšie túry budú využité i víkendové dni s príplatkom na cestovné náklady.

Športový krúžok
      bude viesť pani učiteľka Mgr. Monika Nikolíniová, kde naši žiaci školy i  žiaci  z regiónu prostredníctvom kolektívnych športov, futbal, hádzaná , vybíjaná či prehadzovaná získajú hravou formou pohybové zručnosti. Súčasťou hodín bude aj strečing a možnosť reprezentácie ZŠ Bobot na rôznych športových podujatiach a súťažiach.