• Pytagoriáda - P3 a P4 - Školské kolo

Tobias Tinkel: Dávidko Špánik

Súťaž: Pytagoriáda - P3 a P4
            Kolo: Školské kolo

7.12. 2022 sa na celom Slovensku, teda aj na našej škole, uskutočnili školské kolá matematickej súťaže - PYTAGORIÁDA. Školské kolá sa riešili online. Úspešnými riešiteľmi sa stali tí žiaci, ktorí mali správne vyriešených aspoň 10 úloh z 15. V tomto prípade sa žiakom počítali aj bonusové body za ušetrený čas. Všetkým úspešným riešiteľom blahoželáme!

• Slávik Slovenska - Školské kolo

: Dášenka Lobotková - 1. miesto
            : Dávidko Špánik - 2. miesto

Súťaž: Slávik Slovenska
            Kolo: Školské kolo

03.5.2023 sa chodbami našej školy ozývali ľudové piesne v podaní našich žiakov. Uskutočnilo sa školské kolo súťaže Slávik Slovenska 2023, na ktorom sa zúčastnilo 8 spevákov.

Všetkým zúčastneným srdečne blahoželáme!

• Literárna súťaž - Šakianský Maťko - Školské kolo

: Dávid Špánik - 1. miesto
            : Dášenka Lobotková- 2. miesto

Súťaž: Literárna súťaž - Šakianský Maťko
            Kolo: Školské kolo

Dňa 19. decembra 2022 sa uskutočnil 27.ročník šúťaže Šaliansky Maťko J.Cígera Hronského  v umeleckom prednese povesti  v I.kategórii.

Všetkým zúčastneným srdečne blahoželáme!

• Informatická súťaž Drobec - Okresné kolo

: Aleš Cingel

Súťaž: Informatická súťaž Drobec
            Kolo: Okresné kolo

Aj v tomto školskom roku sa žiaci 3. a 4. ročníka zúčastnili informatickej súťaže Drobec a  Bobrík . Každá kategória mala určený svoj súťažný deň. Hlavným cieľom súťaže je podporiť záujem o informačné a komunikačné technológie u všetkých žiakov. Súťaž chce iniciovať v deťoch využívanie IKT, posmeliť ich v intenzívnejšom a kreatívnejšom používaní moderných technológií. V rámci Slovenska súťažilo 124 574 žiakov. Z našej základnej školy sa do súťaže Drobec zapojili 3  súťažiaci. Sme veľmi radi, že máme v tejto kategórii úspešného riešiteľa školy. Úspešnému riešiteľovi srdečne  blahoželáme!

• Informatická súťaž Bobrík - Okresné kolo

: Anetka Michaličková

Súťaž: Informatická súťaž Bobrík
            Kolo: Okresné kolo

Aj v tomto školskom roku sa žiaci 3. a 4. ročníka zúčastnili informatickej súťaže Drobec a  Bobrík . Každá kategória mala určený svoj súťažný deň. Hlavným cieľom súťaže je podporiť záujem o informačné a komunikačné technológie u všetkých žiakov. Súťaž chce iniciovať v deťoch využívanie IKT, posmeliť ich v intenzívnejšom a kreatívnejšom používaní moderných technológií. V rámci Slovenska súťažilo 124 574 žiakov. Z našej základnej školy sa do súťaže Bobrík zapojilo 5  súťažiacich. Sme veľmi radi, že máme v tejto kategórii úspešnú riešiteľku školy. Úspešnej riešiteľke srdečne  blahoželáme!